počet návštěvníků 31259
Hledání:
 
Web e-moc-e.cz
TOPlist
copyright © emoce 2008

patroni projektu

Chantal Poullain – herečka

Paní Chantal Poullain je známá českým divákům díky účinkování v řadě divadelních, filmových a televizních rolí, například jako nezapomenutelná královna ve filmu Šašek a královna, kde hrála po boku Bolka Polívky. Po řadě angažmá v českých a moravských divadlech ji můžete nyní vidět v pražském divadle Ungelt. Tato šarmantní Francouzka žije v České republice již 20 let. Vedle své herecké profese se věnuje charitativní činnosti – v roce 1993 založila a řídí nadaci Archa Chantal.

Myslím, že každý má právo mít možnost ukázat svůj způsob vnímání světa prostřednictvím fotografie, obrazu nebo poezie a obdivuji každého, kdo na to má kuráž. Podle mého názoru je spousta talentovaných amatérských umělců, kteří možná nemají školy, ale věřím, že talent se má pěstovat. Talent se však nedá naučit.

www.archa-chantal.cz

Kateřina Pospíšilová - Vicemiss České republiky 2006

Kateřina je absolventka oboru hudebně - dramatického umění na Pražské konzervatoři. Má za sebou role ve filmu, televizi, dabingu i divadle a od útlého mládí se věnuje tanci a zpěvu. Mezi její osobní úspěchy patří například vystoupení v Carnegie Hall v NYC, vítězství na mistrovství ČR ve stepu ve skupinách, titul Vicemiss v soutěži Miss ČR 2006 a účast na přípravě muzikálového představeni v New Yorku. "Z vlastní zkušenosti vím, jak je pro mladé začínající umělce potřebné dostat příležitost, a proto plně podporuji E-moc-e."

www.katerina.tv

Milan Deutsch - zakladatel projektu

Umění je pro Milana hobby. Věnuje se mu od dětství – začínal kresbou a grafikou, později (asi v patnácti letech) přišla malba olejovými barvami, poezie a vášeň pro uměleckou fotografii. V roce 2004 uspořádal charitativní výstavu Malajsie, krásně barevná Asie (Jindřišská věž, Praha), jejíž výtěžek putoval do pražské ZOO na chov ohrožených želv. V roce 2005 navázal podobnou výstavou pod názvem miss Venezuela (Kotva, Praha). Projekt e-moc-e zrál několik let, než v květnu 2006 spatřil světlo světa.

Malajsie
Venezuela
Štěpánka Duchková - televizní a rozhlasová moderátorka, mediální lektorka

Štěpánka je známá novinářka a moderátorka. Pracovala v České televizi, TV Prima, proslavila se jako moderátorka pořadů Nedělní partie a K věci. Souběžně pracovala jako zprávařka v rádiích Hey a Impuls. Dnes moderuje společenské akce, tiskové konference, využuje komunikaci na VŠE a nabízí mediální tréninky. Emoce jí rozhodně nejsou cizí, proto projekt podporující nekomerční umění v České republice vzala za své a poskytla mu svou tvář.

Hic fiat leon
TOPlist