počet návštěvníků 6153
Hledání:
 
Web e-moc-e.cz
TOPlist
copyright © emoce 2006

patroni projektu

Chantal Poullain – herečka

Paní Chantal Poullain je známá českým divákům díky účinkování v řadě divadelních, filmových a televizních rolí, například jako nezapomenutelná královna ve filmu Šašek a královna, kde hrála po boku Bolka Polívky. Po řadě angažmá v českých a moravských divadlech ji můžete nyní vidět v pražském divadle Ungelt. Tato šarmantní Francouzka žije v České republice již 20 let. Vedle své herecké profese se věnuje charitativní činnosti – v roce 1993 založila a řídí nadaci Archa Chantal.

Myslím, že každý má právo mít možnost ukázat svůj způsob vnímání světa prostřednictvím fotografie, obrazu nebo poezie a obdivuji každého, kdo na to má kuráž. Podle mého názoru je spousta talentovaných amatérských umělců, kteří možná nemají školy, ale věřím, že talent se má pěstovat. Talent se však nedá naučit.

www.archa-chantal.cz

Kateřina Pospíšilová - Vicemiss České republiky 2006

Kateřina je absolventka oboru dramatického umění na prestižní Pražské konzervatoři. Má za sebou role ve filmu, dabingu i divadle a od útlého mládí se věnuje baletu, tanci, zpěvu a hře na hudební nástroje. Mezi její osobní úspěchy patří například vystoupení v Carnegie Hall v NYC, vítězství na mistrovství ČR ve stepu ve skupinách a nedávný titul Vicemiss v soutěži Miss ČR 2006. Tento rok bude reprezentovat Českou republiku na finále Miss International v Japonsku a Číně.

Kateřina se zúčastnila soutěže Miss právě s cílem pomáhat mladým českým umělcům prosadit se nejen doma, ale i v zahraničí, a proto plně podporuje projekt emoce.

www.katerinap.com

Milan Deutsch - zakladatel projektu

Umění je pro Milana hobby. Věnuje se mu od dětství – začínal kresbou a grafikou, později (asi v patnácti letech) přišla malba olejovými barvami, poezie a vášeň pro uměleckou fotografii. V roce 2004 uspořádal charitativní výstavu Malajsie, krásně barevná Asie (Jindřišská věž, Praha), jejíž výtěžek putoval do pražské ZOO na chov ohrožených želv. V roce 2005 navázal podobnou výstavou pod názvem miss Venezuela (Kotva, Praha). Projekt e-moc-e zrál několik let, než v květnu 2006 spatřil světlo světa.

Malajsie
Venezuela